З запаленою свічкою в руках...

Дата: 25.11.2019 17:16

Рік за роком, день за днем далечіє відлік часу від страшного геноциду проти українського народу. Та пам’ять у наших серцях продовжує жити і ніколи не погасне. У селах Солонківської ОТГ відбулись поминальні панахиди, під час яких було запалено свічки та вшановано пам'ять мільйонів невинних жертв Голодомору, переглянуто тематичні фільми. Голодомор 1932-1933 років в Україні забрав життя кожного 5-го українця. Це була страшна трагедія для українського народу, трагедія «штучно» влаштована з метою знищення будь-яких проявів державності. Голодомор став тією ціною, яку український народ заплатив за прагнення до свободи. Україна і світ вшановують пам'ять про Голодомор та інші великі трагедії народів як данину непростому минулому та запоруку недопущення подібних явищ у майбутньому. Наш святий обов’язок – об’єднати зусилля і зробити все можливе, щоб ці трагічні сторінки історії ніколи не повторились або були забутими.