В НД с. Малечковичі відбувся просвітницький захід «Андрей Шептицький – духовний глава українського народу»

Дата: 28.11.2019 20:52

З нагоди 150-ї річниці від дня народження преосвященного Митрополита Андрея Шептицького, в Народному домі села Малечковичі відбувся просвітницький захід  «Андрей Шептицький – духовний глава українського народу». Бібліотекар Іванна Білоус  розповіла присутнім про величну постать Митрополита УГКЦ у відродженні та розбудові української Церкви та його багатогранної діяльності, презентувала книгу «Шептицький від А до Я» .

В приміщенні народного дому діяла пересувна банерна виставка «Надія наша в Бозі!», яка надана Національним музеєм «Меморіал памяті жертв Голодомору».