В с. Поршна відбувся виступ Галицького академічного камерного хору

Дата: 02.12.2019 10:42

1 грудня у народному домі села Поршна відбувся концерт присвячений річниці Революції Гідності та пам'яті жертв Голодомору за участю Галицького академічного камерного хору, художній керівник колективу та директор, заслужений діяч мистецтв України, народний артист Василь Яциняк. Для глядачів звучали композиції з піднесеним характером і музичним багатством. Це були твори української класики, духовної музики, обробки українських народних пісень. Цей концерт розповів, що ми маємо свою культурну ідентичність, яка варта величезної суспільної уваги. Концерт під час якого кожному вдалося пережити надзвичайно сильні глибокі емоції. Це було чудове поєднання голосу та звучання музичних інструментів. Це був не просто концерт, це була спільна молитва за мир у нашій державі та у кожній українській родині.