Поршнянський старостинський округ інформує

Дата: 04.12.2019 16:20

Фото без описуФото без опису

Мешканці Поршнянського старостинського округу (Поршна, Липники, Підсадки) можуть отримати різний спектр адміністративних послуг в приміщенні адмінбудівлі с. Поршна (колишня сільська рада).
Зокрема, за 2019 рік спеціаліст загального відділу Солонківської сільської ради Микола Деркач видав 740 довідок, здійснив 5 державних реєстрації народжень, 18 смертей, зареєстрував 1 заяву на шлюб.
Зареєстровано 68 людей та 36 осіб знято з реєстрації.
Ще надійшло 117 документів вхідної кореспонденції та відправлено 84 документів вихідної документації.
Також в адмінбудівлі працює інспектор з ведення військового обліку Василь Дубина, який зараз готує справи юнаків Поршнянського та Раковецького старостинських округів 2003 р.н. для подання в військкомат та проходження прописки.