IV Регіональний Форум "Післядипломна освіта: від шаблонів до успіхів"

Дата: 05.12.2019 09:29

Фото без описуНачальниця відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту сільської ради Солонківської ОТГ Віталія Середа бере участь у IV Регіональному Форумі "Післядипломна освіта: від шаблонів до успішних змін", де запрошено експертів- практиків з числа керівників органів управління освітою, директорів шкіл громад і міст з усіх регіонів України.
Мета форуму: експертне обговорення шляхів модернізації системи післядипломної освіти, курсової підготовки педагогічних працівників та напрацювання моделей сучасної системи підвищення кваліфікації педагогічних працівників, обмін досвідом Швеції, Польщі та України, визначення заходів необхідних для впровадження якісних змін в управлінні освітою.