В Солонківській ОТГ відбулись заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2019 13:07

Фото без опису6 грудня, напередодні Дня місцевого самоврядування відбулись урочисті заходи, на яких були присутні працівники апарату сільської ради, місцеві депутати та гості.
Зі словами вітань до колег та присутніх звернувся сільський голова Віталій Ткачук, заступник сільського голови Андрій Жиравецький, які привітали усіх хто працює у сфері місцевого самоврядування з професійним святом, побажали всім міцного здоров’я, добра, миру, щастя, родинного затишку, благополуччя та злагоди, щоб наша спільна праця була плідною та сприяла розбудові нашої громади.
За сумлінну працю на благо громади, за високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування ряду працівників сільської ради, депутатам були вручені почесні грамоти.
Одночасно лунали вітання й з нагоди Дня Збройних сил України.