Відбувся спортивний турнір з нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю

Дата: 12.12.2019 17:52

Фото без описуЗ нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю, який світова спільнота відзначає щороку 3 грудня, сьогодні вперше у нашій громаді проводився дружній спортивний турнір з настільного тенісу, шашок та шахів, який зібрав учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, осіб з інвалідністю - учасників АТО (ООС), та інших осіб з фізичними потребами. Змагання завершились приємним спілкуванням та нагородженням учасників. Спортивні заходи, які проводяться з нагоди Міжнародного дня громадян з інвалідністю, це – перш за все, можливість поспілкуватись, набути нових знайомств, розділити цікаве дозвілля. Захід проведений соціальним відділом та відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту сільської ради Солонківської ОТГ в рамках проекту МОМ (Міжнародна організація з міграції) та за фінансової підтримки Солонківської сільської ради.