Свято Миколая у НД с. Малечковичі

Дата: 18.12.2019 16:48

Фото без описуКазку в гості кличуть люди, так ведеться споконвік,
Рік який почнеться з чуда, буде щедрим цілий рік!
Сьогодні в приміщенні Народного дому с.Малечковичі відбулося новорічне свято, свій артистизм проявили учні школи у сучасній казці "Рукавичка" на новий лад.
Всі присутні отримали величезне задоволення від побаченого. Усіх вразили веселі сценки, мелодійні пісні. Свято вдалося на сла­ву. Воно було яскравим, багатого­ло­сим, веселим, до того ж від­крило чимало юних талантів.У залі усіх дітей підтримували їхні батьки, які допомогли у організації вистави, а також раділи і пишалися своїми дітьми разом із вчителями.
За це в нагороду діти отримали подарунки від Святого Миколая, від чого їх дитячій радості та щасливій усмішці не було меж.