Свято Миколая в с. Солонка

Дата: 18.12.2019 21:37

Фото без опису Насичений подіями рік добігає кінця і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. І розпочинається це зі свята Миколая Чудотворця. Це така собі приємна передмова до суцільного зимового святкування – Нового року і Різдва.

Цьогорічне новорічне свято дітям дарували артисти Львівської національної філармонії, на усіх чекала казкова прем’єра – сучасна, дотепна і добра історія «Рукавичка», де злі – стають добрими, вороги – стають друзями, а звичайні речі стають чарівними. Казкові герої вчились самі і навчали діток творити добро, жити в гармонії, любити один одного і бути оптимістами і все це казкове чудо тривало у прекрасному музичному супроводі. Це був не єдиний подарунок, який чекав на дітей. В кінці свята вся дітвора отримала солодощі.

Опісля святкового заходу головна ялинка Солонки засяяла новорічними вогниками.

Діти і їх батьки отримали чудові враження, радісні емоції, заряд позитивної енергії на наступний рік. Свято стало незабутнім дійством, адже кожна людина, маленька чи доросла, чекає новорічного дива.

Тож нехай щира радість та злагода освітять кожну оселю, а благодать святого покровителя завжди зігріває душу.