Відбулось підписання договору про співробітництво щодо функціонування агротуристичного кластеру «ГорбоГори»

Дата: 28.12.2019 15:09

28 грудня на території Солонківської ОТГ, в приміщенні народного дому с. Липники, відбулось підписання договору про співробітництво між Львівською обласною державною адміністрацією в особі першого заступника голови Василя Лозинського, Департаментом агропромислового розвитку Львівської ОДА в особі директора Юлії Шопської, Львівським обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі в особі голови Зеновія Древняка, Солонківською сільською радою в особі голови Віталія Ткачука, Семенівською сільською радою в особі романа Максиська та Сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом «ГорбоГори» в особі Антона Мільчевича.
Предметом Договору є співробітництво щодо реалізації проєкту «Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластеру «ГорбоГори»,
Метою договору є забезпечення соціально-економічного розвитку сільських територій, розбудова їх інфраструктури, розвитку підприємництва в сільській місцевості