Cезон новорічно-різдвяних розваг у НД та бібліотеці с.Поршна

Дата: 31.12.2019 14:34

Фото без описуЗимові канікули - найвеселіша і найцікавіша пора! Щоб урізноманітнити дозвілля дітей у час зимових канікул, працівники Народного дому та бібліотеки села Поршна пропонують цикл розважально-пізнавальних заходів "Мереживо зимових барв".
В затишній та святковій бібліотеці відкрито сезон новорічно-різдвяних розваг. Для всіх бажаючих знайдеться улюблена справа: погортати журнали, обміняти книгу, пограти в ігри, вивчити нові колядки. Найактивніші учасники зможуть знайти під святковою ялинкою подарунки.
Відтворити святковий настрій за допомогою новорічних прикрас виготовлених власноруч, створити свої неповторні малюнки, які перетворять дозвілля на справжнє свято талантів, діти мають можливість в залі Народного дому.