Урочистості з нагоди Дня Соборності в селі Солонка
Сьогодні на подвір’ї перед Народним домом села Солонка відбулись урочистості присвячені 101-й річниці проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Шануючи цю визначну подію, в урочистостях взяли участь представники органів місцевого самоврядування та школи. На початку учасники заходу спільно виконали Гімн України.
З вітальним словом до учасників зібрання звернувся сільський голова Віталій Ткачук, який зазначив, що відзначення Дня Соборності України закликає нас зберігати повчальний історичний досвід, примножувати почуття єдності.
Про історію зародження свята Соборності розповіла заступник директора з виховної роботи ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Героя України М. Паньківа Любов Скібо.
Продовженням урочистостей став виступ учасників художньої самодіяльності закладу культури.
Об’єднання українських земель відбулося з ініціативи і власної волі українців. Відзначення Дня Соборності, це вшанування, як попередніх поколінь, які боролися за незалежність України, так і вшанування сьогоднішнього покоління, яке продовжує цю боротьбу. Це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель.