Прощання з колядою у НД с.Солонка

Дата: 02.02.2020 19:53

Фото без описуВ часі від Рождества Христового аж до Стрітення маємо чудову релігійну та народну традицію, яка виплекана не одним поколінням наших предків - колядки на прославу Новонародженого Дитятка-Ісуса.
Сьогодні у Народному домі села Солонка відбулось урочисте святкування "Прощання з колядою". У святковому заході брали участь солісти, художньо-вокальні колективи народного дому та учні школи мистецтв. Зі сцени лунали колядки та щедрівки, які перепліталися віншуваннями, колоритності святу додало різдвяне дійство - дитячий вертеп.
Артисти зуміли передати всю емоційність виконання різдвяного фольклору, про що свідчила атмосфера у залі та надзвичайно гарні враження глядачів.
На завершення чудового концерту на усіх чекало частування смачними пампушками та гарячими напоями.