Відбулась творча зустріч з письменниками

Дата: 20.02.2020 20:12

Сьогодні у приміщенні бібліотеки села Солонка відбулась творча зустріч з:
* Ігорем Гургулою – письменником, поетом, драматургом, редактором та видавцем, лауреатом відомих українських та міжнародних літературних премій, головою Львівської обласної організації НСПУ;
* Юлією Курдаш-Карп – поетесою, сценаристом, перекладачем, літературним критиком, лауреатом літературної премії ім. М.Шашкевича, міжнародної мистецької премії П.Куліша, мистецької премії «Львівська слава»;
* Марією Людкевич - поетесою, педагогом, журналісткою. Лауреатом численних літературних премій: імені Маркіяна Шашкевича (1997); імені Лесі Українки (2001); міжнародної літературної премії ім. Д. Нитченка (2003); імені Павла Тичини; ім. Ірини Вільде (2010). Нагороджена орденом Княгині Ольги ІІ та III cтупенів.
* Дариною Куян – юною поетесою, студенткою Львівського державного університету ім. І.Франка.
Захід розпочався з хвилини мовчання за пам'ять Героїв Небесної Сотні з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв.
Поезія Юлії Курташ-Карп зачепила струни серця кожного присутнього, бо сьогодні як ніколи, у шосту річницю однієї з найстрашніших сторінок сучасної української історії України зуміла спонукати нас до саморозуміння та самовідкриття.
Поетеса Марія Людкевич ознайомила присутніх із віршами, написаними упродовж останнього часу. Акцентувала увагу на різних сторонах жіночої особистості.
Ігор Гургула розповів про своє сприйняття світу, ознайомив слухачів з кількома творами та притчами.
На завершення глядачів потішила своєю «поезією під музику» юна поетеса Дарина Куян.
Зустріч з митцями була захоплюючою та дуже пізнавальною. Пройшла у теплій та душевній атмосфері, де кожен зумів проникнутись високою поезією.