Інтелектуальний турнір знавців рідної мови :"Слово наше рідне, слово українське"

Дата: 20.02.2020 18:06

Фото без описуПрацівники культури Раковецького старостинського округу відвідали Хороснянську філію І-ІІ ст. та провели інтелектуальний турнір знавців рідної мови :"Слово наше рідне, слово українське" (до міжнародного дня рідної мови).
Учасники поділилися на команди та змагались між собою у різноманітних конкурсах та вікторинах, розгадували зашифровані завдання та мовні головоломки, брали участь у мовних іграх :"Добери епітети", " Відгадай слово ", Продовж речення "," Виправ помилку", виконували різноманітні пізнавальні завдання.
Також була оформлена книжкова виставка :" Мова має значення ".
До 149-річчя з дня народження геніальної дочки українського народу, видатної поетеси та письменниці Лесі Українки була проведена літературна бесіда: "Мрії зламане крило".
Присутні дізналися багато нового про цю визначну особистість, ознайомилися з цікавими фактами з особистого та творчого життя поетеси, оглянули книжкову виставку, оформлену з цієї нагоди.