"Жила на світі Леся" літературно-музична мандрівка

Дата: 28.02.2020 15:37

Фото без описуДо дня народження поетеси Л.Українки в НД с.Зубра відбулася літерно-музична мандрівка "Жила колись на світі Леся". У сім'ї Косачів народилася донька, яку назвали Ларисою.Це потім вона стане великою поетесою, це потім її мужній голос пролунає на всю Україну і на весь світ. А поки що росте собі звичайна дівчинка. Не зовсім, правда, звичайна. Все її цікавить, захоплює, чарує: і чому веселка схожа на барвистий пояс, і чому пташки по-різному співають, і про що гомонять старезні дуби, що верхів'ям сягають хмар. До нас завітали учні 3-го класу Зубрянського ЗЗСО разом з вчителем Любов'ю Чапельською та вчителем-асистентом Анастасією Параняк, поринули у чарівний світ поезії. Ця мужня жінка була і є взірцем служіння рідному народові для багатьох поетів.