EducationUA. Молодь запрошується до участі у соціальному проекті

Дата: 04.03.2020 11:51

EducationUA – соціальний проект, який дає можливість молодим людям проявити себе і поборотися на конкурсній основі за фінансування навчання. Умови конкурсу передбачають визначення трьох переможців: перше місце – сертифікат на суму 20 тисяч гривень, друге та третє місця – відповідні грамоти та заохочувальні призи.  Організаторами та спонсорами проекту виступили компанії SMMdriver, AutoFrom, Karno Energy і LadySpace. Головна мета даної соціальної програми – продемонструвати студентам на конкретному прикладі, що при бажанні вони можуть почати забезпечувати себе фінансово ще до моменту отримання диплому ВНЗ. Етапи проведення конкурсу:

1. Написання аналітичної статті і її відправка на електронну адресу smmdriver.educationua@ukr.net

2. Заповнення реєстраційної заявки на сайті організаторів до 8 березня 2020 року.

3. Проведення аналізу і оцінки усіх робіт з 9 по 11 березня 2020 року.

4. 15 березня 2020 року у місті Київ відбудеться контрольна презентація та захист робіт.

5. Визначення трьох переможців і оголошення результатів конкурсу.

Конкурс проводиться безкоштовно. Щоби стати учасником конкурсу, треба бути громадянином України та студентом буд-якого українського вишу, або ж учнем 11 класу, написати та подати до 8 березня 2020 року на електронну адресу smmdriver.educationua@ukr.net аналітичну статтю на тему: «Соціальні мережі для бізнесу – яку платформу обрати?». Стаття повинна мати об’єм від 2 до 3 тисяч символів. Із 9 по 11 березня 2020 року члени журі аналізуватимуть та оцінюватимуть роботи, а 15 березня 2020 року у Києві відбудеться презентація та захист робіт, визначення трьох переможців й оголошення результатів конкурсу.

Детальніша інформація – на сайті.