Жінок-військовослужбовців привітали зі святом весни

Дата: 06.03.2020 17:20

Фото без описуНапередодні Міжнародного жіночого дня, 8 березня, представниці прекрасної статі приймали привітання від своїх колег-чоловіків та представників місцевої влади.
Жінок–військовослужбовців військового містечка с.Солонка привітали подарунками, подяками та грамотами, слова вітань лунали від голови Солонківської сільської ради Віталія Ткачука, який побажав щастя, добра, здоров’я, щоб усе задумане вами здійснювалося легко, а життєва доля була безтурботною та овіяною любов’ю.
Святковий настрій з концертною програмою створили артисти-аматори художньої самодіяльності Народних домів Солонківської громади, які подарували глядачам низку мелодійних і запальних пісень та гуморесок. Концертна зала була в гучних оваціях, прекрасні слова привітань ще на довго залишаться в частині та у пам’яті жінок.
Бажаємо успіхів у службі та особистому житті!