Презентація гри Еко-Мемо у бібліотеці с.Солонка

Дата: 11.03.2020 15:16

Фото без описуПрезентація гри Еко-Мемо у бібліотеці села Солонка для учнів 2-А класу ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Героя України М.Паньківа.
Гра складається з:
- карток, на яких зображені різні типи відходів, їх маркування;
- карток, на яких зображені товари, які виготовляються в Україні з вторсировини;
- поля для сортування, на якому зображено і розписано, що куди потрібно сортувати.
Механіка гри проста, але захоплююча. Дітям потрібно було розкласти зворотною стороною картки, знайти дві однакові, посортувати до відповідного контейнера, отримати приз (товар з вторсировини).
Гру презентувала авторка та розробник гри "Еко-Мемо" Наталія Стегній . Розповідь була цікавою та змістовною, несла повчальну ціль розвинути звичку сортування відходів.
Дітям сподобалось, тому чекаємо усіх охочих у бібліотеці.