Розпорядження голови “Про стан санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-2019”

Дата: 16.03.2020 14:09

ГОЛОВИ СОЛОНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

13 березня 2020 року                                                                       № 39-01

Про стан санітарно-епідеміологічного

благополуччя населення та виконання

заходів щодо стабілізації епідеміологічної

ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-2019”

Відповідно до Протоколу №6 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року Обласної комісії з питань техногенної-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Львівської обласної державної адміністрації:

1. Забезпечити неухильне виконання Алгоритму запровадження притиепідемічних заходів та запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Солонківської сільсьої ради та Комунікаційного плану щодо визначення алгоритмів дій у разі виникнення захворювання на коронавірус COVID-19 з урахуванням заходів, передбачених у Національному плані протиепідеміних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, на 2020 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2020 року №93, та у Плані протиепідеміологічних заходів щодо запобігання поширенню на терторії Львівської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, затвердженого рішенням позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС від 12.02.2020 (протокол №2).

(Термін виконання- постійно).

1. Призупинити проведення особистих прийомів громадян керівниками та спеціалістами  відділів Солонківської сільської ради

(Термін виконання- до стабілізації ситуації).

1. Усі питання вирішувати за допомогою телефонного звязку, електронним та звичайним поштовими відправленнями.

(Термін виконання- постійно)

1. Провести засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій для визначення конкретних заходів та завдань щодо ефективної протидії поширенню коронавірусної інфекції серед населення та стабілізації епідеміологічної ситуації.

(Термін виконання- 16.03.2020р.)

1. Організувати постійний моніторинг епідеміологічної ситуації з урахуванням ризику занесення коронавірусної інфекції із сусідніх територій та держав.

(Термін виконання- постійно)

1. Уточнити Плани реагування на медико-біологічні надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків.
  2. Максимально обмежити:
  • Пересування населення між населеними пунктами, а також пересування в громадських місцях без крайньої потреби;
  • Проведення культурних, політичних, соціальних, релігійних та інших заходів масовою участю громадян, виключити планування таких заходів, у тому числі повязаних з виїздом громадян за кордон.

(Термін виконання – до стабілізації ситуації)

1. Скасувати або максимально перевести в режим телефонних  або відеоконференцій усі нарадчі заходи та засідання колегіальних та дорадчих органів (зокрема громадських слухань і обговорень).

(Термін виконання – до стабілізації ситуації)

1.  Рекомендувати населенню максимально обмежити фізичні контакти.

(Термін виконання – до стабілізації ситуації)

1.  Запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику.

(Термін виконання – до стабілізації ситуації)

1. Передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень.

13.Контроль за виконання даного розпорядження залишаю за собою

Перший заступник

сільського голови                                                             А.М. Жиравецький