КНП “Амбулаторія загальної практики сімейної медицини Солонківської сільської ради” інформує

Дата: 18.03.2020 14:10

Шановні жителі Солонківської  обєднаної територіальної громади!

У зв’язку з поширенням коронавірусу звертаємося до усіх краян з проханням дотримуватися правил і рекомендацій компетентних органів на період епідемії. Нашою спільною метою є охорона Вашого життя і здоров’я!

Звертаємо Вашу увагу на те, що карантин у навчальних закладах та дошкільних установах - це не причина для того, щоб наші діти спільно проводили час поза межами школи, зокрема на вулицях та в громадських місцях, а натомість, вони повинні перебувати вдома для того, щоб уникнути небезпечних для себе наслідків.

Також звертаємося до людей похилого віку. Ви повинні розуміти, що хворобу легше запобігти, ніж лікувати. Намагайтеся уникати контактів з оточуючими. Важливо не перебувати в місцях скупчення людей.

Закликаємо молодих людей – піклуватися і допомагати старшим!

Кожному з нас слід звернути особливу увагу на дотримання правил особистої гігієни. Не забувати часто мити руки з милом, використовувати дезінфікуючі засоби, уникати контакту з домашніми тваринами і намагатися якомога менше перебувати у місцях масового скупчення людей.

Пам’ятайте, що у випадку погіршення стану здоров’я, слід НЕ ВИХОДЯЧИ  З ДОМУ ТЕЛЕФОНОМ зв’язатися із своїм сімейним лікарем.

Також особам, які повернулися до України з-за закордону, звертатися до сімейних лікарів тільки в телефонному режимі та дотримуватися самоізоляції 14 днів.

Додаємо список та контактні дані сімейних лікарів Солонківської ОТГ:

КНП “Амбулаторія загальної практики сімейної медицини Солонківської сільської ради” с. Солонка

Метко Леся Степанівна – головний лікар  – 098 544 68 99

Головчук Людмила Григорівна – 097 803 04 64

Головчук Наталія Василівна – 097 21 16 058

“Амбулаторія загальної практики сімейної медицини Солонківської сільської ради” с. Липники

Лановська Олена Дмитрівна – 097 52 92 073

Дубина Ірина Ігорівна – 067 598 05 55

Проців Василь Ярославович – 097 425 49 11

“Амбулаторія загальної практики сімейної медицини Солонківської сільської ради” с. Зубра

Василишин Галина Омелянівна – 096 92 77 398

Кушла Іванна Іванівна – 097 90 750 32

Чопко Юлія Степанівна – 067 695 93 89

Планові профілактичні огляди дітей  та дорослих, а також щеплення в амбулаторіях призупиняються до закінчення карантину!

Просимо керівників установ, священників, громадських активістів допомогти поширювати офіційні повідомлення компетентних органів щодо протидії коронавірусу, не допускати поширення панічних настроїв, сприяти проведенню відповідних протиепідемічних заходів.

Зичимо усім міцного здоров’я і Божої опіки!