Призупинення конкурсу в рамках Цільової програми «Партисипативне бюджетування (бюджет участі) у Солонківській сільській раді на 2020 рік»

Дата: 19.03.2020 18:27

Відповідно до розпорядження голови Солонківської сільської ради від 18.03.2020 року №44-01 «Про призупинення конкурсу в рамках Цільової програми «Партисипативне бюджетування (бюджет участі) у Солонківській сільській раді на 2020 рік», керуючись розпорядженням голови Солонківської сільської ради від 13 березня 2020 року № 39-01 “Про стан санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-2019”, з метою забезпечення неухильного виконання Алгоритму запровадження протиепідемічних заходів та запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Солонківської сільської ради повідомляємо:

1. Призупинено Конкурс в рамках Цільової програми «Партисипативне бюджетування (бюджет участі) у Солонківській сільській раді на 2020 рік».

2. Оголошення Конкурсу в рамках Цільової програми «Партисипативне бюджетування (бюджет участі) у Солонківській сільській раді на 2020 рік»  відбудеться після стабілізації епідеміологічної ситуації.

3. Розпорядження голови Солонківської сільської ради від 17.02.2020 року №25-01 визнати таким, що втратило чинність.

Зичимо Всім здоров’я та дякуємо за розуміння!