Рекомендації керівникам підприємств, установ та організацій для боротьби з коронавірусною інфекцією

Дата: 25.03.2020 14:38

Для боротьби з коронавірусною інфекцією рекомендуємо керівникам підприємств, установ та організацій:

• Запровадити щоденний температурний режим персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.
  • Максимально перевести здійснювану працівниками роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій та технологій
  • Запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику.
  • Передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою кварцювання.