Увага! Погіршення погодних умов 14-15 квітня

Дата: 13.04.2020 16:32

Фото без описуУ зв’язку із проходженням холодного атмосферного фронту та вторгненням холодної арктичної повітряної маси з північного заходу очікуються:
14 – 15 квітня місцями пориви вітру (північно-західний з переходом на західний) 15 – 20 м/с. Місцями надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека.
14 квітня вночі та вранці на поверхні грунту та місцями в повітрі заморозки 0 – 3°, подекуди значний дощ та мокрий сніг. В горах утворення тимчасового снігового покриву, на дорогах ожеледиця. (І рівень небезпечності, жовтий).
15 квітня вночі та вранці сильні заморозки 0 – 5°. (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).
Зниження денної температури повітря 14 березня до 3 – 8° тепла, 15 березня 5 – 10° тепла.

Очікувані погодні умови можуть призвести до пошкоджень квітучих плодовоягідних культур та кущів, а також порушення руху транспорту на дорогах та вулицях (особливо в гірській місцевості), ускладнюватимуть роботу підприємств енергетики, зв’язку та комунального господарства.