15 квітня відбудеться 28 позачергова сесія Солонківської сільської ради

Дата: 14.04.2020 11:42

Відповідно до Розпорядження голови 15 квітня о 12:00 в приміщенні народного дому с. Солонка відбудеться 28 позачергова сесія Солонківської сільської ради.

XXVIII позачергова сесія   восьмого демократичного      скликання

СОЛОНКІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

15 квітня   2020 року

1. Про затвердження проектно-кошторисних  документацій.

(Доповідач Копач О.Б.).

2.Про затвердження Графіку роботи Центру надання адміністративних послуг Солонківської сільської ради Пустомитівського району Львівської області.

(Доповідач Надворна Г.В.).

3. Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Солонківської сільської ради  Пустомитівського району Львівської області

(Доповідач Надворна Г.В.).

4.Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через  відділ «Центр надання адміністративних послуг» Солонківської сільської ради

(Доповідач Надворна Г.В.).

5. Про внесення змін до бюджету Солонківської сільської ради на 2020 рік.

(Доповідач Орлович Т.А).

6.Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування у с.Раківець Пустомитівського району Львівської області (ГорбоГори) .

(Доповідач  Деркач М.І.)

7.Розгляд заяв та звернень громадян.

(Доповідач  Деркач М.І.)

8.Різне.

Регламент сесії:

По першому  питанню – до 5 хв.

По другому   питанню – до 5 хв.

По третьому  питанню – до 5 хв.

По четвертому  питанню – до 5 хв.

По п’ятому  питанню – до 10 хв.

По шостому   питанню – до 10 хв

По сьомому питанню – до 10 хв.

По восьмому питанню – до 5 хв.

Орієнтовний  час  проведення -   до 1 год

Проєкти рішень

Відповідно до постанови Кабміну Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" дозволено проведення заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.
Тому, просимо депутатів, при можливості, мати засоби індивідуального захисту. У разі відсутності, вони будуть надані.