Роз'яснення щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року

Дата: 10.05.2020 10:17

Фото без описуЗаклади загальної середньої освіти завершать 2019-2020 навчальний рік дистанційно у терміни відповідно до ст. 10 ЗУ «Про повну загальну середню освіту».
Календар навчання виглядатиме так: до 31 травня триватимуть заняття; до 1 липня має бути завершений навчальний рік.
 Шкільна документація буде оформлена після послаблення карантинних заходів або відповідно до складених графіків роботи педагогічних працівників безпосередньо на робочих місцях у закладах освіти.
Річне оцінювання учнів із врахуванням навчальних досягнень буде проведено за період з 01.09.2019 до 11.03.2020 та під час запровадження карантинних заходів з використанням технологій дистанційного навчання.
Свідоцтва про здобуття базової середньої освіти, свідоцтва досягнень, табелі навчальних досягнень учнів будуть оформлені не пізніше 15.06.2020. Відповідно до наказу МОН України від 30.03.2020 №463 «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2019-2020 навчальному році» звільнені від проходження ДПА учні 4-х та 9-х класів.
Учні 11-х класів складають ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Документи про здобуття повної загальної освіти вони отримають після проходження ДПА.
З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби у 2019-2020 навчальному році запропоновано не проводити масові заходи із залученням учасників освітнього процесу, у тому числі свята «Останнього дзвоника» та урочистостей з нагоди отримання документів про освіту.
Детальніше на офіційних сайтах шкіл:
Опорний ЗЗСО ім. Героя України М. Паньківа
Зубрянський ЗЗСО
Щодо більш детальної інформації про завершення 2019/2020 навчального року просимо батьків та дітей звертатись у свої навчальні заклади.