Експрес-реєстрація Особистого кабінету на 104.ua – швидко та зручно!

Дата: 22.05.2020 13:58

Фото без описуДля споживачів газу Львівщини розроблена експрес-реєстрація в онлайн сервісі 104.ua.

Щоб споживачам газу не довелось виходити з дому у ці складні для всіх нас часи, в АТ «Львівгаз» екстрено розробили експрес-доступ до онлайн сервісів на 104.ua.

Тепер щоб скористатися онлайн сервісами, достатньо дзвінка зі смартфону до контакт-центру АТ «Львівгаз» тел. 067 21 77 104, назвати номер свого особового рахунку  і ваш Особистий кабінет буде створений автоматично.

Оператори  Контакт-центру самі зареєструють для Вас Особистий кабінет, а Вам на мобільний прийде смс з логіном та паролем для входу, а також посиланням для переходу на сайт 104.ua.