Привітання із закінченням 2019/2020 навчального року

Дата: 29.05.2020 09:43

Фото без описуДорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
Вітаємо всіх із закінченням 2019/2020 навчального року! Цей рік був і цікавим, і складним водночас для всіх.
Дякуємо вам дорогі вчителі за самовіддану і натхненну працю, навіть в таких незвичних умовах, за бажання опановувати нові для себе технології проведення уроків в онлайн режимі.
Велике спасибі батькам наших учнів за те, що ви завжди були поруч та організовували навчання своїх дітей вдома.
Дорогі наші учні, ви вже стомились від дистанційного навчання, вам хочеться «живого» спілкування зі своїми однокласниками, сьогодні завершується незвичний, десь, дивний навчальний рік.
Дорогі випускники! Нехай у вашій пам’яті залишиться якомога більше світлих спогадів про шкільні роки, бажаємо кожному з вас впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети.
Дякуємо всім учасникам освітнього процесу за розуміння і підтримку, за терпіння, за спілкування, за співпрацю.
Будьмо здоровими! Бережімо один одного!