Нарада керівників органів управління освіти Львівщини

Дата: 02.06.2020 15:15

Фото без описуСьогодні начальниця відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту сільської ради Солонківської ОТГ Віталія Середа брала участь у нараді керівників органів управління освіти Львівщини, яку провів директор Департаменту освіти і науки ЛОДА Олег Паска у форматі відеоконференції Zoom.
В ході наради розглянуто питання алгоритму роботи закладів дошкільної освіти в умовах карантину, використання освітньої субвенції щодо придбання засобів навчання та навчального обладнання для Нової української школи, оснащення закладів загальної середньої освіти обладнанням для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій, організація проведення ЗНО.