Штормове попередження

Дата: 03.06.2020 12:34

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України:

В найближчу годину із збереженням до кінця доби 03 червня місцями грози, пориви північно-західного вітру 15 – 20 м/с.

(І рівень небезпечності, жовтий).

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:

- повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;

- вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;

- уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;

- при ускладнені обстановки, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього по тел. 101.