Щодо обговорення актуальних питань безбар’єрності

Дата: 12.06.2020 11:47

Фото без описуЗа ініціативи дружини Президента України О. Зеленської стартував проєкт щодо обговорення актуальних питань безбар’єрності.
Партнерами проєкту виступили Міністерство соціальної політики України та Міністерство цифрової трансформації. Мета проєкту – зрозуміти, з якими саме бар’єрами найчастіше стикаються українці. Для цього на сайті bf.gov.ua розпочато всеукраїнське онлайн-опитування, яке триватиме два місяці.
Опитувальник містить сім важливих запитань, що стосуються фізичних і психологічних бар’єрів, а також тих, що пов’язані з культурними та віковими особливостями.
Відповіді учасників онлайн-опитування допоможуть визначити, які саме бар’єри вони вважають найбільшими та в подальшому – розробити план дій для їхнього усунення.