СОЛОНКІВСЬКА ОТГ ОТРИМАЛА «СКРИНЬКУ ЗДОРОВ’Я ГРОМАДИ»

Дата: 09.06.2020 16:21

З метою підтримки об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією коронавірусу в рамках спільного проекту Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Caritas Ukraine, наша громада отримала «скриньку здоров’я громади».

«Скринька здоров’я громади» - це набір найнеобхідніших засобів захисту: рукавичок, масок, окулярів, безконтактних термометрів, респіраторів та дезінфікуючих засобів тощо. Такий пакунок стане вагомою допомогою лікарям у боротьбі з наслідками пандемії.

Такі пакунки були закуплені для 945 об’єднаних територіальних громад (ОТГ) за підтримки Представництва ЄС в Україні та п’яти держав-членів ЄС – Німеччини, Швеції, Данії, Польщі та Естонії – через Програму «U-LEAD з Європою».