В Солонківській сільській раді відбулась презентація компанії MagneticOne Municipal Technologies

Дата: 17.07.2020 16:26

Спеціалісти компанії MagneticOne Municipal Technologies презентували свою розробку - Геоінформаційну систему (ГІС) територіальної громади у Солонківській сільській раді.

Представники компанії розповіли присутнім про необхідність та ефективність впровадження ГІС для управління ОТГ чи будь-яким іншим населеним пунктом. Учасникам презентації на прикладі впроваджених продуктів - Геопорталу містобудівного кадастру міста Тернополя та на інших прикладах було продемонстровано принцип роботи геоінформаційної системи, її функції, можливості та переваги.
Презентація викликала зацікавленість та ряд запитань від учасників щодо процедури впровадження, особливостей використання та вартості продуктів.