Повідомлення про оприлюднення Генплану с. Липники

Дата: 22.07.2020 09:37

Генеральний план с. Липники розробляється з метою визначення територіального розвитку на проєктний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів, встановлення меж населених пунктів, а також з метою оптимальної функціональної організації поселення, яке має забезпечувати розвиток та реконструкцію сільського поселення, найкращі умови проживання та праці.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження Генплану: Солонківська сільська рада.
Розробник Генплану: ПП "Еко Центр Проект".
Строк громадського обговорення: 30 днів з дня оприлюднення повідомлення. Дата, час та місце проведення запланованих громадських слухань: 18.08.2020 року о 17:00 в приміщенні актового залу Липниківського лісництва (Липники, вул. Лісова, 2).
Ознайомитись з Генпланом та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в Солонківській сільській раді за адресою с. Солонка, вул. Центральна, 3.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)