Цикл розповідей "Відомі люди нашого округу" від НД та бібліотеки-філії с.Раковець

Дата: 23.07.2020 14:19

Народний дім та бібліотека-філія села Раковець розпочинають цикл розповідей: "Відомі люди нашого округу". Сьогодні розповімо вам про Винницьку Ірину Гнатівну - відому художницю, члена спілки художників України, яка багато років прожила у селі Раковець та створила тут багато своїх шедеврів. Також вона брала активну участь у житті села, зокрема, доклала багато зусиль для розбудови та розвитку церкви.

Ірина Гнатівна була частою гостею бібліотеки села Раковець. Під час одного з таких візитів вона подарувала бібліотеці кілька своїх картин та книгу про себе з особистим підписом.

Розповів про художницю її син Андрій, його розповідь була цікавою та змістовною. Ми дізналися багато нового про цю надзвичайну людину.