Година пам'яті "Наша гордість і слава" у НД с.Підсадки

Дата: 28.07.2020 16:23

"В моїх піснях - мій рай і біль наповнений коханням, в них легіт щастя й зради сіль, і тихе немічне ридання"

Володимир Квітневий

Сьогодні у 36-ті роковини пам'яті нашого видатного земляка, самородка з неймовірної краси голосом, оперного співака Зеновія Бабія у Народному домі села Підсадки було проведено годину пам'яті "Наша гордість і слава".

Директор Народного дому Надія Добуш з захопленням розповіла про життєвий та творчий шлях, нелегку долю артиста. Його ім'я золотом викарбуване в історії світового оперного мистецтва. Пісні почуті з колиски, пройшли з ним крізь усе життя. Чарівним співом прославляв він наш край в багатьох куточках світу.

На завершення прозвучав запис пісні "Повій, вітре, на Вкраїну" у виконанні З.Бабія.

#Народний_дім_села_Підсадки