Інформаційна бесіда "Андрей Шептицький - наш Духовний Батько" с.Раковець

Дата: 29.07.2020 08:11

29 липня минає 155 років з дня народження митрополита Андрея Шептицького, найвидатнішого діяча української церкви, історії та культури, людини всебічно обдарованої, що всі свої духовні та фізичні сили віддала греко-католицькій церкві та українському народові.

Він був меценатом української культури, підтримував діяльність культурно-освітніх товариств, зокрема" ,Просвіти", приділяв

багато уваги боротьбі за відродження духовності та культури української нації.

Його життя - це ціла духовна епоха і ми можемо по-справжньому пишатися тим, що мали і маємо такого Духовного Пастиря. Його ідеї, заповіти та вчення продовжують жити. Він і сьогодні є справжнім Духовним Батьком української нації .

З нагоди цієї дати НД та бібліотека - філія села Раковець провели інформаційну бесіду:"Андрей Шептицький - наш Духовний Батько". Про митрополита розповів розповів отець Олег, настоятель храму Святої Покрови села Раковець.