Виставка «Шептицький від А до Я» бібліотека-філія с.Поршна

Дата: 29.07.2020 14:34

Книга «Шептицький від А до Я» авторів Галини Терещук, Оксани Думанської – представляє в бібліотеці села Поршна тематичну виставку з нагоди 155-ї річниці з дня народження Андрея Шептицького.

Своєрідна абетка, яка відкриває читачам головні віхи життя великого митрополита, оповідає про його рід, формування його як людини і духовного наставника сучасників. Читачі дізнаються, де митрополит Андрей народився і навчався, як пішов за покликанням серця, як служив Богу і людям, допомагаючи сиротам і знедоленим, рятуючи від переслідувань євреїв. Інтелектуал і жартівник, добрий Тато і приклад для багатьох – різні іпостасі митрополита відкриваються в цій непересічній абетці-енциклопедії.

#Поршна #бібліотека