В закладах дошкільної освіти Солонківської ОТГ прийнято рішення не послаблювати карантинні заходи до 07 серпня

Дата: 31.07.2020 15:38

Фото без описуЗа результатами позачергового засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Солонківської сільської ради (протокол №27 від 31.07.2020р.), враховуючи Постанову Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", прийнято рішення не послаблювати карантинні заходи в закладах дошкільної освіти Солонківської ОТГ до 07 серпня.