Просимо дотримуватись карантину

Дата: 13.08.2020 14:29

Фото без описуЗгідно з останніми даними від Міністерства охорони здоров'я України та невтішною статистикою із захворювання на COVID-19, закликаємо мешканців громади не легковажити ситуацією з коронавірусом.

За останній тиждень на території громади захворіло 9 людей, 32 контактні особи перебувають на самоізоляції.

Переконливо просимо проявити соціальну відповідальність. Дотримуватися карантинних вимог. Бути свідомими та відповідальними не лише за себе, але й за оточуючих. Карантин подобатися не може, проте, від його дотримання залежить наше з вами здоров’я і життя наших близьких. Бережімо себе.

Головний лікар Амбулаторії загальної практики сімейної медицини Солонківської сільської ради Олександра Метко.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)