Урочистості з нагоди святкування 29-ї річниці Дня Незалежності України та Дня Прапора України

Дата: 23.08.2020 10:42

#День????????#ДеньНезалежностіУкраїни

Напередодні у с.Солонка відбулись урочистості з нагоди святкування 29-ї річниці Дня Незалежності України та Дня Прапора України.

У зв'язку з продовженням адаптивного карантину в Україні до 31 серпня 2020 року у цьогорічне святкування внесено вимушені новації.

Було вирішено утриматися від проведення масових заходів - святкового концерту та проведення козацьких забав з нагоди державних свят.

Усі урочистості відбулись за участю виконавчого апарату Солонківської сільської ради, працівників культури та освітян ОТГ із дотриманням карантинних обмежень.