Cерпнева конференція "Освіта Львівщини в час нових викликів: досвід, цінності та можливості"

Дата: 26.08.2020 08:21

Фото без описуНачальниця відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту сільської ради Солонківської ОТГ Віталія Середа брала участь в одноденній обласній серпневій конференції "Освіта Львівщини в час нових викликів: досвід, цінності та можливості", яка відбувалась в Митрополичих садах.

Освітяни Львівщини представили бачення проблем та шляхів розвитку освіти області, обговорили стратегічні пріоритети галузі освіти та забезпечення якісної освіти в нових реаліях, адже цьогоріч перед нами постало чимало викликів та завдань.

Символічно, що зустріч освітян проходила у місці духовному, бо ж ключовим гаслом заходу було слідування місії освіти - виховувати дітей у чеснотах, щоб вони стали відповідальними та творчими громадянами.