З початком навчального року!

Дата: 01.09.2020 10:10

Попередній навчальний рік був складним для всіх, і для вчителів, і для дітей, і для батьків. Але ми зможемо максимально мобілізувати свої ресурси, можливості і бажання заради збереження найголовнішого і найціннішого, що в нас є – своє здоров’я та своє життя. Професіоналізм педагогів, відповідальне ставлення дітей до навчання, контроль з боку батьків, тільки за таких умов наші діти зможуть отримати якісні освітні послуги.

Навчальний рік розпочинається і ми всім нам бажаємо нехай той шлях нового навчального року буде плідним, пізнавальним, цікавим та безпечним. Міцного здоров’я всім, взаєморозуміння і взаємопідтримки.