Поетична хвилинка в бібліотеці-філії с.Раковець

Дата: 04.09.2020 12:05

Фото без описуУ бібліотеці села Раковець - поетична хвилинка, присвячена полум'яному патріотові України, незламному борцеві з радянським тоталітарним режимом, людині з трагічною долею поетові Василю Стусу.

4 вересня минає 35 років з дня його смерті.

Життя Василя Стуса - це приклад незламності, принциповості та твердої волі.

Навіть у найтяжчі хвилини свого життя поет твердо вірив, що вернеться до народу своїм словом, що Україна його почує.

Віра поета, його мрії збулися. Поезія Василя Стуса залунала в Україні, її почули, у неї вслухаються. Його ім'я сьогодні на устах не лише у знавців української поезії, а й у всіх, кому дорога Україна.

Нашим читачам хочу запропонувати книгу Вахтанга Кіпіані "Кримінальна справа Стуса"з автографом автора, яку подарувала бібліотеці жителька села Новосілка Ярина Міщенко.