Комісійні обстеження навчальних закладів Солонківської ОТГ

Дата: 08.09.2020 15:33

Відповідно до наказу відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту сільської ради Солонківської ОТГ (наказ №67 від 17.08.2020р.) робочою групою у складі начальниці відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту сільської ради Солонківської ОТГ Віталією Середою та спеціаліста відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства районного управління Держпродспоживслужби, проведено комісійні обстеження загальноосвітніх навчальних закладів на території об’єднаної територіальної громади на предмет готовності до нового 2020/2021 навчального року з дотриманням протиепідемічних вимог, передбачених постановами Головного державного санітарного лікаря України. Усі заклади освіти готові працювати в умовах адаптивного карантину.