Екскурс з нагоди Міжнародного дня краси у бібліотеці-філії с.Поршна

Дата: 10.09.2020 10:43

Краса! На свiтi цiм Краса –

Натхненна чарівниця,

Що відкриває небеса,

Вершить найбiльшi чудеса,

Мов казкова цариця.

(Микола Вороний)

Намагаючись звеличити красу життя, люди не тільки почали писати вірші і музику, а й придумали спеціальне свято - Міжнародний день краси. Його відзначають 9 вересня.

Бібліотека села Поршна приєдналась до святкування й запросила своїх юних красунь читачів на невеликий екскурс з нагоди цього дня.

Діти розмовляли про красу, що їх оточує - природу рідного краю, красу рідного села, рідної домівки, батьківщини, країни та всього світу, зовнішню й внутрішню красу людей, їхньої праці, творчості. Бібліотекар запропонувала дітям вікторини та конкурси, представила нову літературу. День краси був насиченим, змістовним та цікавим.

#Поршна #бібліотека