20 лютого відбудеться 4 позачергова сесія Солонківської сільської ради ОТГ

Дата: 16.02.2018 16:37

20 лютого, о 15:00 годині, в приміщенні Актового залу Солонківської ЗОШ розпочнеться Четверта позачергова сесія Солонківської сільської ради.

Порядок   денний :

1. Про надання дозволу на розробку та коригування   проектно- кошторисної документації .

2. Про внесення змін до бюджету .

3. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів   оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.

4. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки комунального майна територіальної громади Солонківської сільської ради

5. Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Солонківської сільської ради

6. Про оренду майна територіальної громади населених пунктів Солонківської сільської ради.

7. Про внесення змін до складу тендерного комітету Солонківської сільської ради.

8. Про внесення змін до складу адміністративної комісії Солонківської сільської ради.

9. Розгляд заяв та звернень громадян.

10. Різне.