Зустріч з координатором проєктів ОБСЄ в Україні – Послом Генріком Вілладсеном

Дата: 18.09.2020 09:14

В Солонківську громаду з офіційним візитом завітав координатор проєктів ОБСЄ в Україні – Посол Генрік Вілладсен.

На зустрічі з представниками Солонківської сільської ради обговорили актуальні питання проведення виборів в ОТГ у жовтні, поточного стану громади та шляхи розвитку Солонківської ОТГ, зокрема в контексті європейської інтеграції, успіх реформи децентралізації та особливості її впровадження. Сільський голова Віталій Ткачук зазначив, що завдяки реформі ОТГ отримали фінансові ресурси та повноваження, а мешканці на місцях мають можливість отримувати нову якість освітніх, медичних, соціальних і адміністративних послуг.

Загалом діалог був конструктивним і плідним. Наприкінці зустрічі учасники домовились про подальшу співпрацю. Посол Генрік Вілладсен зазначив: продовження співробітництва є одним із його пріоритетів і висловив сподівання, що воно буде корисним для усіх сторін. Також, посол запевнив, що отримані коментарі і пропозиції будуть озвучені ним під час спілкування з представниками міністерств та інших центральних органів влади.