Голосування за проєкти Бюджету участі 2020

Дата: 21.09.2020 12:21

Ну що ж, завершились два етапи Цільової програми «Партисипативне бюджетування (бюджет участі) у Солонківській сільській раді на 2020 рік» в результаті чого зареєстровано та допускається на голосування 6 (шість) проєктів.

Голосування триватиме з 22 вересня по 20 жовтня.

Нагадаємо, що голосувати можна трьома способами:

1. електронною поштою за адресою: solonkarada@gmail.com в темі листа потрібно вказати «Голосування за проєкт»;
  2. у пункті голосування с. Солонка, вул. Центральна 1, кабінет відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та міжнародної співпраці (другий поверх)
  3. на офіційному сайті Солонківської об’єднаної територіальної громади шляхом заповнення google форми в розділі «Бюджет участі».

Голосування за проєкти здійснюється шляхом заповнення бланку голосування на паперових носіях за формою згідно Додатку 3.

Умови голосування:

1. Наявність паспорта громадянина України;
  2. Місце прописки - територія Солонківської об’єднаної територіальної громади.

Бланк голосування

Google форма

ПРОЄКТИ:

Всім авторам проектів бажаємо терпіння і успіху!