ПРОДОВЖЕНО ЗАБОРОНУ ВІДВІДУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЗДОБУВАЧАМИ ОСВІТИ!

Дата: 22.09.2020 17:32

За результатами позачергового засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Солонківської сільської ради (протокол №32) від 22.09.2020 р., враховуючи рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.09.2020 (протокол № 32), та розгляд протоколу №29 від 21.09.20р. районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та зважаючи на те, що з 00:00 22 вересня у Пустомитівському районі встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, прийнято рішення забезпечити неухильне дотримання карантинних обмежень відповідно до встановленого на адміністративній території рівня епідемічної небезпеки та заборонити відвідування закладів загальної середньої та дошкільної освіти на території Солонківської ОТГ.